Kas mēs esam?


Labāko, ko Latvijā var piedāvāt sabiedriskās attiecības, pilna servisa sabiedrisko attiecību “Repute” saviem klientiem nodrošina jau vairāk nekā desmit gadus.

Savulaik tieši “Repute” Latvijas sabiedrisko attiecību telpā definēja un pierādīja kā dzīvotspējīgu jēdzienu “integrētā komunikācija”.

“Repute” uzskata, ka klasiskie sabiedrisko attiecību modeļi joprojām ir dzīvotspējīgi, ja tos izmanto atbilstoši laikmeta garam. Integrēta komunikācija, korporatīvās attiecības, reputācijas vadība un zīmolvedība. Mārketings un radošie risinājumi. Arī interešu pārstāvniecība jeb lobisms. Krīzes situāciju risināšana un mediju attiecības. “Repute” zināšanu un kompetenču portfelis ir gana ietilpīgs, lai klients ar mums varētu justies droši. Par to ir pārliecinājušies mūsu klienti Latvijā, Baltijas valstīs un visā Eiropā.

 

Weber Shandwick

 

Kopš 2010.gada “Repute” pasaules līmeņa profesionalitāti pierāda sadarbība ar ilggadējo partneri – pasaulē vadošo pilna servisa sabiedrisko attiecību kompāniju “Weber Shandwick”.

Pateicoties sadarbībai ar 125 “Weber Shandwick” tīkla aģentūrām 81 pasaules valstī, “Repute” klientiem varam piedāvāt starptautisku ekspertīzi un pieredzes apmaiņu sabiedrisko attiecību, mārketinga, produktu sabiedriskajās attiecībās, digitālās komunikācijas, krīžu un korporatīvās komunikācijas jomās, kā arī pasaulē aktuālo komunikācijas rīku piemērošanu un izmantošanu.

Kam mēs ticam

 

“Repute” strādā ar pārliecību, ka godīgums un konfidencialitāte sadarbībā ar klientu sabiedrisko attiecību laukā ir likumsakarība, nevis izņēmums.

Ietekme, iesaiste un izpratne ir mūsu trīs galvenās vērtības. Ceturtā ir reputācija. Klientu un arī mūsējā. Tāpēc “Repute” – mūsu aģentūras nosaukums -, nav nejaušība.

Video

Par Reputé filosofiju

01:17

Mūsu komanda

Stratēģiskā konsultante

Iveta Antonišķe

Stratēģiskā konsultante

Inga Galkina

PROJEKTU DIREKTORE

Laima Tarasova

PROJEKTU DIREKTORE

Sabīne Dzene