Ceļā uz iekšējo brīvību – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Ceļā uz iekšējo brīvību

Autore: Iveta Dzērve

„Es nemāku iestādīt vienu koku, es stādu uzreiz 30,” saka Lotte Tisenkopfa-Iltnere, SIA Madara Cosmetics līdzīpašniece

Kā radās Madara Cosmetics ideja? Vispirms bija ideja un tad apvienojās idejas virzītāji (topošie līdzīpašnieki) vai  viens otru atradāt un tad dzima ideja?

Teiksim, tā nebija ideja, bet vajadzība. Caur personīgu prizmu diagnosticēts caurums tirgū. Man bija alerģija no sintētiskās kosmētikas līdzekļiem. Tāpēc sāku skatīties, kas tirgū ir pieejams, un secināju, ka šī niša ir brīva. Personīgā iztrūkuma ietekmē radās ideja, ka man vajag! Un tad – varbūt kādam vēl vajag…

It kā egoistiska vajadzība iekustināja to, ko sauc par idejas dzirksti. Tikai pēc tam mēs satikāmies – es, mana māsa, Liene Drāzniece (dizainere) un citi. Saprotot, ka neesmu vienīgā ar savu problēmu, domājām, kā šo vajadzību piepildīt šai ļoti specifiskajā kosmētikas nišā.

Kā tas ir – būt vairākiem līdzdibinātājiem? Tas nozīmē arī biežākus strīdus, nesaskaņas, kompromisa meklējumus.

Tas ir ļoti viegli, jo viens cilvēks jau nav darītājs. Viens neredz, un vienam ir viens – savs – viedoklis. Īstā maģija ir tad, kad strīdas un diskutē, kad viens otram palīdz. Viens ir tikai viens. Vienam ir specifiskas personības iezīmes un spējas, otrs ir pilnīgi citādāks, pirmo papildinot. Tā ir komandas maģija.

Vairāk lasi žurnālā.