Izšaut bailes. Juris Žagars – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Izšaut bailes. Juris Žagars

Autore: Iveta Dzērve

Talantīgs aktieris, deputāts, mākslas festivāla idejas autors un virzītājspēks. Žagarkalna radītājs un dvēsele. Līderis. 

Neapšaubāmi viņā ir dzinējspēks, kas spēj aizraut citus un uzticēties viņa ideju dzīvotspējai. Tiešs savos spriedumos, kas balstīti uz paša pieredzi. Kāpumiem un kritieniem. Juris Žagars.

Kā Tu atbildētu – esi vairāk aktieris, uzņēmējs, Cēsu mākslas festivāla direktors?

Man šķiet, ka uz šo jautājumu jāatbild, izejot no tā, ko dari vislabāk. Vai – kur esi vistalantīgākais. Es pilnīgi noteikti biznesā neesmu viens no TOP 10. Arī kā festivāla direktors – jā, festivāli ir daudz un dažādi, bet tas nav nekas tik unikāls.

Savukārt kā aktieris Latvijā varu būt TOP 10 savā vecuma kategorijā starp vīriešiem. Līdz ar to es domāju, tā vienmēr saku un tā jūtos – es esmu aktieris. Un viss pārējais – papildus.

Aktiera darbs ir spēt aizraut publiku. Pakļaut to, ieinteresēt… Tā, lai skatītājs tevi klausās un skatās trīs stundas no vietas. Arī līderim šī ir absolūti obligāta nepieciešamība – lai viņu klausītos, lai uz viņu skatītos, lai viņam sekotu. Tāpēc domāju – jā, manī šis līdera gēns ir.

Vairāk lasi žurnālā.