Līderis – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Kāpēc LĪDERIS, vaicāsiet?

Svinot “Repute” dzimšanas dienu, nolēmām to atzīmēt citādi. Aizsākot jaunu sarunu ciklu “Līdera gēnu meklējot!”, kas rosina domāt par līderību mums apkārt un līderību sevī. Sarunu cikla ietvaros ir tapis unikāls “Repute” izdots un lolots žurnāls LĪDERIS, tāpēc šeit ik mēnesi piedāvāsim spilgtākos LĪDERIS fragmentus, lai iedvesmotu arī Tevi, līdera gēnu meklējot!

Iveta Dzērve,  Sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja

Lasīt vairāk…

Aptauja: ko Latvijas iedzīvotāji sagaida no līderiem?
Aptauja: ko Latvijas iedzīvotāji sagaida no līderiem?
38% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka šobrīd mūsu valstij ir vajadzīgi līderi, kuri spēj uzņemties atbildību, var motivēt un aizraut lieliem mērķiem ne tikai sevi, bet arī apkārtējos, secināts “Repute” veiktajā aptaujā par līderiem Latvijā sadarbībā ar pētījuma kompāniju “Norstat Latvija”.
Līdera brokastis
Līdera brokastis
Brokastu receptes enerģiskam dienas sākumam iesaka Māris Astičs, restorāna Ferma šefpavārs. Brokastis ir viena no svarīgākajām ēdienreizēm – tā mums mācījuši gan vecāki, gan uztura speciālisti. Kā nu ne – pēc nakts miera brokastīs mēs uzņemam dienas gaitā nepieciešamās enerģijas devu, kas jo svarīgāk ir līderim, kam šī enerģija nepieciešama dubultā daudzumā!
Ceļā uz iekšējo brīvību
Ceļā uz iekšējo brīvību
“Es nemāku iestādīt vienu koku, es stādu uzreiz 30,” saka Lotte Tisenkopfa-Iltnere, SIA Madara Cosmetics līdzīpašniece.

IEGĀDĀTIES ŽURNĀLU

Žurnāla cena: 13,99€ + piegādes izmaksas (pasts, pakomāts)

Mēs esam pārliecināti, ka, pieaugot iespējām digitālajā pasaulē, ir jāsaglabā drukāta izdevuma vērtības. Tāpēc, ja vēlies baudīt izzinošu lasāmvielu žurnāla formātā, raksti mums uz lideris@repute.lv vai aizpildi pieteikuma formu.