Kāpēc LĪDERIS, vaicāsiet?

Svinot “Repute” dzimšanas dienu, nolēmām to atzīmēt citādi. Aizsākot jaunu sarunu ciklu “Līdera gēnu meklējot!”, kas rosina domāt par līderību mums apkārt un līderību sevī. Sarunu cikla ietvaros ir tapis unikāls “Repute” izdots un lolots žurnāls LĪDERIS, tāpēc šeit ik mēnesi piedāvāsim spilgtākos LĪDERIS fragmentus, lai iedvesmotu arī Tevi, līdera gēnu meklējot!

Iveta Dzērve,  Sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja

Lasīt vairāk…

Laimes lāci meklējot
Laimes lāci meklējot
Vai piekopt plūstošo vai žiglmenedžmenta metodi? Vai vienmēr būt pašam, vai tomēr labāk būt pozitīvam? Kas tieši nesīs lielākos panākumus? Labi domāto līderības un menedžmenta padomu jūrā var noslīkt, un pāris akadēmiķi uzstāj, ka lielākā daļa no tiem ir tīras muļķības. Vai mums tiešām tam visam atmest ar roku, vai arī tomēr kādu mazu daļiņu paturēt?
Astoņi vadīšanas mīti, kam vieglāk ir neticēt
Astoņi vadīšanas mīti, kam vieglāk ir neticēt
Noskaidro, vai esi intraverts vai ekstraverts? Ir dažādi testi, kas palīdz noskaidrot savu personības tipu: gan plaši, zinātniskos pētījumos balstīti, gan arī tādi: puspajokam. Šis ir viens no daudzajiem veidiem, kā noskaidrot, ja pašam ir šaubas, kuram no tipiem – introvertam vai ekstravertam – piederi. Piedāvājam testu, kurš palīdzēs to noskaidrot!
Izšaut bailes
Izšaut bailes
Ja ir tāds līdera gēns, vai šis gēns Tev piemīt? Aktiera darbs ir spēt aizraut publiku. Pakļaut to, ieinteresēt… Tā, lai skatītājs tevi klausās un skatās trīs stundas no vietas. Arī līderim šī ir absolūti obligāta nepieciešamība – lai viņu klausītos, lai uz viņu skatītos, lai viņam sekotu. Tāpēc domāju – jā, manī šis līdera gēns ir.

IEGĀDĀTIES ŽURNĀLU

Mēs esam pārliecināti, ka, pieaugot iespējām digitālajā pasaulē, ir jāsaglabā drukāta izdevuma vērtības. Tāpēc, ja vēlies baudīt izzinošu lasāmvielu žurnāla formātā, raksti mums uz [email protected] vai aizpildi pieteikuma formu.

Piezīmju sadaļā atzīmē vēlamo žurnāla saņemšanas veidu:
*bezmaksas saņemšana “Repute” birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 14-10;
*Latvijas Pasts
*Pakomāts
*Kurjera pakalpojumi

Žurnāla cena: 13,99€ + piegādes izmaksas (pasts, pakomāts)