Līderis – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Kāpēc LĪDERIS, vaicāsiet?

Svinot “Repute” dzimšanas dienu, nolēmām to atzīmēt citādi. Aizsākot jaunu sarunu ciklu “Līdera gēnu meklējot!”, kas rosina domāt par līderību mums apkārt un līderību sevī. Sarunu cikla ietvaros ir tapis unikāls “Repute” izdots un lolots žurnāls LĪDERIS, tāpēc šeit ik mēnesi piedāvāsim spilgtākos LĪDERIS fragmentus, lai iedvesmotu arī Tevi, līdera gēnu meklējot!

Iveta Dzērve,  Sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja

Lasīt vairāk…

Introverts, bet līderis
Introverts, bet līderis
Līderis ir kā rokzvaigzne – harizmātisks un skaļš, kas dzirkstī kā šampanietis glāzē un vienmēr ir uzmanības centrā. Kā gan citādi masas lai tam sekotu, vai ne? Angļu valodā izpilddirektora saīsinājumu CEO pat puspajokam atšifrē kā līdera definīciju, kur C apzīmē harizmu (charismatic), E – aizgrābtību (effusive) un O – sabiedriskumu (outgoing).
Līderis iesaka | Zane Kotāne, AS Conexus Baltic Grid valdes priekšsēdētāja
Līderis iesaka | Zane Kotāne, AS Conexus Baltic Grid valdes priekšsēdētāja
Šobrīd esmu pievērsusies dziļāk Pītera Drukera (Peter Drucker) personībai un daiļradei. Viņam ir daudz ideju, ko es ikdienā izmantoju. Kaut vai tādi principi, ka tiek uzlabots tas, kas tiek vērtēts (“What gets measured gets improved”), un, ja gribas darīt kaut ko jaunu, tad jāpārstāj darīt vecais (“If you want something new, you have to stop doing something old”).
Ārpus komforta zonas
Ārpus komforta zonas
“Pat veiksmīgākajiem līderiem ir bail, un viņi piedzīvo vājuma brīžus. Tikai viņiem bieži nav neviena, ar kuru varētu atklāti runāt par to. Var sacīt – jo augstāk esi uzkāpis līderības hierarhijā, jo vientuļāks jūties,” saka Katrīna Ošleja. Kas ir līderis? Vai uzņēmuma vadītājam jābūt ar līdera īpašībām? Līderis un atbildība. Sarunā ar psihoterapeiti, kouču un uzņēmēju Katrīnu Ošleju.

IEGĀDĀTIES ŽURNĀLU

Žurnāla cena: 13,99€ + piegādes izmaksas (pasts, pakomāts)

Mēs esam pārliecināti, ka, pieaugot iespējām digitālajā pasaulē, ir jāsaglabā drukāta izdevuma vērtības. Tāpēc, ja vēlies baudīt izzinošu lasāmvielu žurnāla formātā, raksti mums uz [email protected] vai aizpildi pieteikuma formu.