Līderis – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Kāpēc LĪDERIS, vaicāsiet?

Svinot “Repute” dzimšanas dienu, nolēmām to atzīmēt citādi. Aizsākot jaunu sarunu ciklu “Līdera gēnu meklējot!”, kas rosina domāt par līderību mums apkārt un līderību sevī. Sarunu cikla ietvaros ir tapis unikāls “Repute” izdots un lolots žurnāls LĪDERIS, tāpēc šeit ik mēnesi piedāvāsim spilgtākos LĪDERIS fragmentus, lai iedvesmotu arī Tevi, līdera gēnu meklējot!

Iveta Dzērve,  Sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja

Lasīt vairāk…

Līderis un digitālā komunikācija
Līderis un digitālā komunikācija
Kā līderim būt pamanāmam digitālajā vidē un sasniegt uzņēmuma mērķus? Biznesa vide ļoti strauji mainās, un, lai sasniegtu nospraustos mērķus digitālajā vidē, arī līderiem jāmainās tikpat strauji. Vēl pirms pieciem gadiem bija grūti iedomāties, ka uzņēmumu vidū būs aktuāli tādi amati kā SEO, Google un Facebook reklāmas speciālists. Šobrīd tā ir realitāte.
Līderis un komunikācija – 5 pārdomas
Līderis un komunikācija – 5 pārdomas
Esi līderis savā mazajā sporta komandā vai atrodies milzu korporācijas priekšējās rindās – tam nav nozīmes. Jebkurā gadījumā, gluži kā sarežģītas dejas soļus, būs jāapgūst prasmīga komunikācija. Ko nozīmē “prasmīga komunikācija“? Vai tā ir spēja uzstāties milzu publikas priekšā? Teikt daiļrunīgas galda runas? Būt virtuozam mediju starmešu gaismā, dažu sekunžu laikā rodot atbildes uz vissarežģītākajiem jautājumiem? Mēs piedāvājam savu versiju, ar ko sākt.
Ceļā uz iekšējo brīvību
Ceļā uz iekšējo brīvību
“Es nemāku iestādīt vienu koku, es stādu uzreiz 30,” saka Lotte Tisenkopfa-Iltnere, SIA Madara Cosmetics līdzīpašniece.

IEGĀDĀTIES ŽURNĀLU

Žurnāla cena: 13,99€ + piegādes izmaksas (pasts, pakomāts)

Mēs esam pārliecināti, ka, pieaugot iespējām digitālajā pasaulē, ir jāsaglabā drukāta izdevuma vērtības. Tāpēc, ja vēlies baudīt izzinošu lasāmvielu žurnāla formātā, raksti mums uz [email protected] vai aizpildi pieteikuma formu.