Līderis – Intervijas – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”
Ārpus komforta zonas. Katrīna Ošleja
10, June

Autore: Iveta Dzērve “Pat veiksmīgākajiem līderiem ir bail, un viņi piedzīvo vājuma brīžus. Tikai viņiem bieži nav neviena, ar kuru varētu atklāti runāt par to. Var sacīt – jo augstāk esi uzkāpis līderības hierarhijā, jo vientuļāks jūties,” saka Katrīna Ošleja. Kas ir līderis? Vai uzņēmuma vadītājam jābūt ar līdera īpašībām? Līderis un atbildība. Sarunā ar psihoterapeiti, kouču un uzņēmēju Katrīnu Ošleju.

Lasīt tālāk
Ceļā uz iekšējo brīvību
25, April

Autore: Iveta Dzērve „Es nemāku iestādīt vienu koku, es stādu uzreiz 30,” saka Lotte Tisenkopfa-Iltnere, SIA Madara Cosmetics līdzīpašniece Kā radās Madara Cosmetics ideja? Vispirms bija ideja un tad apvienojās idejas virzītāji (topošie līdzīpašnieki) vai  viens otru atradāt un tad dzima ideja?

Lasīt tālāk
Izšaut bailes
12, April

Autore: Iveta Dzērve Talantīgs aktieris, deputāts, mākslas festivāla idejas autors un virzītājspēks. Žagarkalna radītājs un dvēsele. Līderis.  Neapšaubāmi viņā ir dzinējspēks, kas spēj aizraut citus un uzticēties viņa ideju dzīvotspējai. Tiešs savos spriedumos, kas balstīti uz paša pieredzi. Kāpumiem un kritieniem. Juris Žagars.

Lasīt tālāk