Žurnāla LĪDERIS atklāšanas svētki
01, May

Réputé svin 15! Domājot, kā svinēt mūsu jubileju, nonācām pie secinājuma, ka jubilejas ballīte nav mūsu stilā. Mēs vēlamies augt, attīstīties, analizēt un vērtēt paši, kā arī kopā ar saviem klientiem, partneriem un domubiedriem.

Lasīt tālāk
Kāds ir labs līderis?
25, April

Atbild Tims Sutons, Weber Shandvick vadītājs EMEA (Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas valstis), Āzijas un Klusā okeāna valstīs Mūsdienās nav universālas receptes, kas nosaka spēcīga un profesionāla līdera iezīmes. Līderi var būt ekstraverti vai introverti, harizmātiski, uzbāzīgi pārliecinoši vai mierīgi – personības iezīmes nav noteicošais faktors. Līderisma veidi ir cieši saistīti ar kultūras iezīmēm un attiecīgo kontekstu. Tomēr par labu vadītāju liecina spēja būt viedokļa līderim savā nozarē. Uzņēmuma līderis ir arī reprezentatīvā persona, kas uzņemas atbildību par savu viedokli un darbībām. Uzņēmuma vadītājs ir tas, kurš nosaka galvenās vērtības un virzienu, kurā kompānija dodas.

Lasīt tālāk
Laimes lāci meklējot
12, April

Jolanta Sēnele Vai piekopt plūstošo vai žiglmenedžmenta metodi? Vai vienmēr būt pašam, vai tomēr labāk būt pozitīvam? Kas tieši nesīs lielākos panākumus? Labi domāto līderības un menedžmenta padomu jūrā var noslīkt, un pāris akadēmiķi uzstāj, ka lielākā daļa no tiem ir tīras muļķības. Vai mums tiešām tam visam atmest ar roku, vai arī tomēr kādu mazu daļiņu paturēt? Stīvs Džobs taču varētu ar tikpat lieliem panākumiem adīt zeķbikses, vadīt slimnīcu vai bulciņas cept kā taisīt savus pasauli transformējošos viedtālruņus, vai ne? Bet jo īpaši, ja viņš sev jautātu nevis „ko es daru?”, bet gan „kāpēc es daru to, ko es daru?”.

Lasīt tālāk