Latvijā pirmās Eiropas Savienības erudīcijas sacensības “Eiropas pieccīņa” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Latvijā pirmās Eiropas Savienības erudīcijas sacensības “Eiropas pieccīņa”

Mērķis: veicināt interesi un gūt jaunas zināšanas par Eiropas Savienībai būtiskām tēmām interesantā veidā ar viegli uztveramu saturu.

Risinājums: Latvijā pirmās Eiropas Savienības (ES) erudīcijas sacensības “Eiropas pieccīņa”

Rezultāts: auditoriju iesaistošas, atraktīvas un izglītojošas erudīcijas sacensības piecās disciplīnās. Sešu mēnešu laikā no 2016. gada aprīļa līdz septembrim dalībniekiem, apceļojot dažādas Latvijas pilsētas, bija iespēja pierādīt sevi debatēs, erudīcijas spēlē, orientēšanās sacensībās pilsētā, slēpņošanā un video veidošanā. Sacensības tika paredzētas ikvienam interesantam – skolēniem, studentiem, draugiem, domubiedriem, interešu klubu un pulciņu dalībniekiem, kolēģiem, radiem un ģimenēm. Sacensībās piedalījās 31 komanda ar vairāk nekā 150 dalībniekiem no visas Latvijas, kā arī 33 nozaru eksperti.

Kampaņas laikā īstenotās aktivitātes: kampaņas vizuālās identitātes un dizaina izstrāde, dalībnieku piesaiste un reklāmas kampaņa medijos, reklāmas materiālu izstrāde, sacensību disciplīnu satura izstrāde, nozares ekspertu piesaiste dalībai katrā no disciplīnām, sociālo mediju komunikācija, mediju attiecības.