Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018 – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018

Mērķis: izcelt labākos jaunos speciālistus, celt profesionālās izglītības reputāciju, piesaistīt jaunus studējošos šīm mācību iestādēm, kā arī sekmēt darba devēju un profesionālo izglītības iestāžu mijiedarbību.

Risinājums: Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētā konkursa SkillsLatvia 2018 integrētās komunikācijas kampaņas īstenošana.

Konkurss pulcēja 130 dalībniekus no 31 Latvijas profesionālās izglītības iestādes, kuri divas dienas sacentās 20 dažādos prasmju konkursos. Integrētās komunikācijas kampaņas laikā tika atsvaidzināta konkursa vizuālā identitāte, izstrādāti dizaina materiāli, īstenota reklāmas kampaņa, organizēti konkursa atklāšanas un noslēguma pasākumi, darbs ar masu medijiem un sociālo mediju komunikācija, foto un video materiālu izstrāde. Kopā ar sabiedrībā zināmām personībām “Karjeras kafejnīcā” dalījāmies pieredzes stāstos un diskutējām par profesionālās izglītības nozīmi darba tirgū, savukārt Profesiju parādē iepazinām dažādu profesiju aizkulises. #SkillsLatvia #UzvarDarītājs #GenerationDO