Augsta līmeņa konference “Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Augsta līmeņa konference “Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze”

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā uzdevumā rīkojām konferenci par ES investīciju nākotni un strukturālo reformu Baltijas jūras reģionā 2021.-2027.gadu periodā. Pasākums pulcēja 200 dalībnieku un tajā uzstājās tādi eksperti kā Marks Lemaitre (Marc Lemaitre), Reģionālās un pilsētvides politikas direktoriāta ģenerāldirektors, Juris Pūce, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Mārtiņš Āboliņš, vadošais ekonomists bankā “Citadele”; Martins Gauss, nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs un citus.

Konference tika organizēta TED stila sarunu ciklā, piesakot arī vienu dueļa formātu. Mūsu uzdevums bija nodrošināt konferences organizatorisko un tehnisko atbalstu, konferences vizuālās identitātes izstrādi, nodrošināt pasākuma tiešraides Delfi.lv, LSM.lv un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā sociālo tīklu platformās un tīmekļa vietnē, kā arī darbu ar aicinātajiem viesiem, nodrošinot konferences apmeklētību. Papildu pasākuma ietvaros norisinājās EXPO formāta prezentācijas, piedaloties ALTUM,  Valsts izglītības attīstības aģentūras programmām “Erasmus+” un “Apvārsnis 2020”, Kultūras ministrijas programmām “Eiropa pilsoņiem”  un “Radošā Eiropa”, Eiropas Komisijas programma vides un klimata jomā “LIFE”.

#investEU