Video sērija par profesionālās izglītības iespējām Latvijā – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Video sērija par profesionālās izglītības iespējām Latvijā

1 gads, 110 adreses visā Latvijā, 135 intervijas un finālā – 15 interesanti un izglītojoši video par profesionālās izglītības iespējām Latvijā!

Kopā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru izstrādājam 15 izglītojošus video ar mērķi popularizēt profesionālās izglītības apguvi Latvijā, lai sasniegtu gan 7.-12. klašu jauniešus, gan viņu pedagogus, karjeras konsultantus, mācību priekšmetu skolotājus, karjeras speciālistus arī vecākus!

No plaši zināmā teiciena “Katrs pats savas laimes kalējs” smēlāmies iedvesmu mūsu video stāstu galvenajai idejai, tādējādi par karjeru, jauniešu attīstītajām prasmēm, spēju augt un iespējām runājot atraktīvā un jauniešiem saistošā veidā!

Pasvītrojām, ka tikai no katra paša uzņēmības, darba, interesēm un ieguldītās enerģijas ir atkarīgs ceļš, kuru iet profesionālajā dzīvē! Projekta laikā ieskatījāmies profesiju aizkulisēs, izmēģinājām roku dažādās prasmēs, tikāmies ar iedvesmojošiem profesionāļiem, taču galvenais – pārliecinājāmies, ka profesionālā izglītība Latvijā  šodien paver ārkārtīgi daudzveidīgas iespējas! Atliek vien tās izmantot!

Iepazīsti profesijas šeit!