Gada vērienīgākais notikums profesionālajā izglītībā Latvijā – SkillsLatvia 2019 – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Gada vērienīgākais notikums profesionālajā izglītībā Latvijā – SkillsLatvia 2019

Trešo gadu pēc kārtas mums bija tas gods organizēt integrētās komunikācijas kampaņu Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotajam nacionālajam jauno profesionāļu meistarības konkursam “SkillsLatvia2019”. Šogad #SkillsLatvia2019 vēl spilgtāk parādīja, cik zinoši, profesionāli un mērķtiecīgi ir jaunieši, kas apgūst profesionālo izglītību Latvijā!

Konkurss pulcēja 129 jaunos profesionāļus, kuri sacentās 19 dažādos prasmju konkursos, savukārt vērot pasākumu klātienē bija ieradušies aptuveni 10 000 apmeklētāju – jaunieši un viņu vecāki, nozaru eksperti, darba devēji.

Kampaņas laikā veicām vizuālās identitātes atsvaidzinājumu, īstenojām reklāmas kampaņu, veidojām digitālos  risinājumus un sociālo mediju komunikāciju, mediju attiecības, īpašos pasākumus  un aktivitātes konkursa norises dienās, kā arī izstrādājām kampaņas īpašos foto un video materiālus.

Konkurss guva plašu publicitāti televīzijā, radio, drukātajā presē un ziņu portālos – par 48% publikāciju vairāk nekā gadu iepriekš.