Augsta līmeņa konference “Eiropa. Pēc 100 Pirms” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Augsta līmeņa konference “Eiropa. Pēc 100 Pirms”

Mums bija tas gods 2018. gada pavasarī organizēt augsta līmeņa starptautisko konferenci  “Eiropa. Pēc 100 Pirms”, kuru rīkoja Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Institūts un Latvijas Politologu biedrība.

Konference pulcēja pārstāvjus no valstīm, kuras parādījās Eiropas politiskajā kartē Pirmā pasaules kara beigās. Tādi eksperti kā Latvijas valsts eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis, Ministru prezidents Māris Kučinskis, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un daudzi citi kopā ar pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem sniedza savu redzējumu un dalījās ar labās prakses piemēriem, ko šīs valstis tagad un nākamajos 100 gados var dot Eiropai.

Konferencē piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm. Mūsu uzdevumos ietilpa pasākuma vizuālās identitātes un konferences materiālu izstrāde, darbs ar aicinātajiem viesiem, pasākuma tehniskais un organizatoriskais nodrošinājums, kā arī atbalsts publicitātes aktivitātēm.