BITE sociālās atbildības projekts “Iekod pirkstā!” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

BITE sociālās atbildības projekts “Iekod pirkstā!”

Runāt  vienkārši par sarežģīto – tas ir mūsu klienta, mobilo sakaru operatora BITES lozungs. To ievērojām arī mēs, izstrādājot radošo stratēģiju kampaņai “Iekod pirkstā!”, kas aktualizē cīņu pret kibermobingu jeb emocionālo pazemošanu internetā bērnu un pusaudžu vidū un veicina atbildīgu mobilo ierīču lietošanu.

Tāpat kā mums nākas iekost mēlē, lai klātienē nepateiktu ko tādu, kas otru aizvainos, virtuālajā vidē darbojas tieši tas pats princips, tikai mēles vietā ir jāiekož pirkstā, jo saziņu esam pārcēluši uz dažādām interneta platformām.

Piesaistot ekspertus no Valsts policijas, Latvijas Drošāka interneta centra, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, psiholoģi, Rīgas Improvizācijas teātri, kā arī domubiedrus jeb kampaņas kibersargus Leldi Ceriņu, Tomu Grēviņu un Marku Rivu, viesojāmies vairākās skolās visā Latvijā. Ar bērniem runājām, kā pamanīt kibermobingu, kā rīkoties un – ko darīt pirms heitot internetā!

Kopskaitā tikāmies ar vairāk nekā 2500 skolēniem un 200 vecākiem, jo problēmas risināšanā ir vajadzīgs #kopāspēks. Plaša publicitātes kampaņa medijos sasniedza vairāk nekā 50 publikācijas reģionālajos medijos un 20 – nacionālajos.