Dialogs ar iedzīvotājiem “Eiropa un Latvija ceļā uz demokrātijas stiprināšanu” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Dialogs ar iedzīvotājiem “Eiropa un Latvija ceļā uz demokrātijas stiprināšanu”

2020. gada janvārī Eiropas Komisijas pārstāvniecības uzdevumā organizējām augsta līmeņa diskusiju par Eiropas un Latvijas demokrātijas stiprināšanu. Par aktualitātēm, mērķiem un izaicinājumiem, kas skar demokrātiju, diskutēja Eiropas Komisijas priekšsēdētājas vietniece demokrātijas un demogrāfijas jautājumos Dubravka Šuica un Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda.

Pasākums pulcēja vairāk kā 100 dalībniekus – viedokļu līderus, valsts institūciju pārstāvjus, vēstniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, masu mediju pārstāvjus. Tas tika organizēts diskusijas formātā, aicinot dalībniekus aktīvi iesaistīties un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Mūsu uzdevums bija nodrošināt konferences organizatorisko un tehnisko atbalstu, konferences vizuālās identitātes izstrādi, nodrošināt pasākuma tiešraidi dažādās platformās, nodrošināt konferences sinhrono tulkošanu, kā arī darbu ar aicinātajiem viesiem, nodrošinot konferences apmeklētību.