Diskusija “Dialogi ar iedzīvotājiem” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Diskusija “Dialogi ar iedzīvotājiem”

2015. gada 8. janvārī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā uzdevumā organizējām diskusiju “Dialogi ar iedzīvotājiem”. Eiropas Komisijas diskusiju cikls “Dialogi ar iedzīvotājiem” šogad tika aizsākts dienā, kad Rīgā tika atklāta Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Pasākums norisinājās Rīgas Latviešu biedrības namā, un tajā piedalījās Franss Timmermanss, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ar atbildību par labāku regulējumu, iestāžu attiecībām, tiesiskumu un Pamatattiecību hartu, Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, un komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu.

Rezultāti: kvalitatīva diskusija ar Eiropas Komisijas augsta līmeņa amatpersonām. Kopumā 500 diskusijas apmeklētāju. Pasākuma mājas lapas izveide, sociālo tīklu integrēšana pasākumā, balsošanas iekārtu un interneta tiešraides nodrošināšana. Sinhronās tulkošanas nodrošināšana deviņās Eiropas Savienības valodās.

Pasākumam nodrošinātas tiešraides www.esmaja.lv, www.delfi.lv, www.eiropasnakotne.lv un diskusiju cikla vienotajā interneta vietnē www.ec.europa.eu/citizens-dialogues

FOTO no pasākuma: Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā