Hesburger darbinieku piesaistes kampaņa Baltijā “Nav darba pieredzes? Iegūsti to pie mums!” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Hesburger darbinieku piesaistes kampaņa Baltijā “Nav darba pieredzes? Iegūsti to pie mums!”

IZAICINĀJUMS
#1 Kā izcelties un kļūt pamanāmākam uz citu fona brīdī, kad darbiniekus meklē teju katrs otrais uzņēmums?
#2 Kā uzrunāt jauniešus viņiem saprotamā un interesantā veidā?
#3 Kā padarīt pievilcīgāku Hesburger kā darba devēju – jauniešiem un studentiem draudzīgu uzņēmumu?

IDEJA

Kur iegūt pirmo darba pieredzi, ja bez tās darbu neatrast? Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger” uzsāk darbinieku piesaistes kampaņu, pozicionējot sevi kā uzņēmumu, kur jaunietim ir iespēja saņemt pirmo darba pieredzi, kas var noderēt visu dzīvi! Neskatoties uz to, ka Tev nav iepriekšējas pieredzes īstā darbā, bet ir pieredze kur citur. Kampaņa Baltijas valstīs tiek īstenota 3 tematiskās sērijās, iekļaujot plašu reklāmas kampaņu, komunikāciju uzņēmuma mājaslapā un sociālajos  medijos, aktivizāciju restorānos un augstskolās,  iekšējās komunikācijas aktivitātes un darbinieku apmācības.

REZULTĀTI

#1 Mēneša laikā saņemto darba pieteikumu anketu skaits (atsūtīts CV vai aizpildīta pieteikuma anketa mājaslapā) Baltijā pieauga par 43%.
#2 Reklāmas kampaņa ģenerējusi vairāk kā 9,5  miljonus  impresiju un vairāk kā 30 tūkstošus klikšķu uz Hesburger mājaslapu Lietuvā, Igaunijā un Latvijā.