Starptautiskais iluzionistu konkurss “Magic Mania Gold” – Sabiedrisko attiecību aģentūra „Réputé”

Starptautiskais iluzionistu konkurss “Magic Mania Gold”

2018. gada rudenī Latvijā  jau ceturto gadu norisinājās starptautiskais iluzionistu konkurss “Magic Mania”, kuru mums bija tas gods organizēt kopā ar slaveno iluzionistu pāri Daci un Enriko Pecolli un “Olympic Casino Latvia”.  Konkursā piedalījās 10 jau iepriekš atzīti iluzionisti no visas pasaules – Brazīlijas, Kubas, Taivānas, Krievijas, Vācijas, Itālijas un citām valstīm. Latvijā bija ieradušies arī Starptautiskās Iluzionistu apvienības pārstāvji, lai konkursa organizatoriem pasniegtu starptautiski atzīto balvu “The Merlin Award” par ieguldījumu iluzionistu kustības veicināšanā un attīstībā.

Konkursa ietvaros nodrošinājām publicitātes kampaņu, darbu ar sabiedrībā zināmām personībām, īpašās aktivitātes konkursa apmeklētājiem, kā arī sociālo mediju vadību. Viesu vidū pulcējām Latvijā zināmas personības kā šovmeni Renāru Zeltiņu, TV personības Leldi un Aivi Ceriņus, Anu un Katrīni Drozdovičas un citus, kā arī mediju pārstāvjus.

Ievērojamu publicitāti konkurss guva gan pirms, gan pēc pasākuma, informējot par tā norisi televīzijā, radio, drukātajā presē un žurnālos, kā arī interneta portālos, kopumā sasniedzot 48 publikācijas. “Magic Mania” pulcēja 74 īpašos viesus un 32 mediju pārstāvjus.